NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA DPD | KUP TERAZ, ZAPŁAĆ ZA 30 DNI - PAYPO
Testowy tekst

REGULAMIN

1. Sklep Internetowy STILOVE, działający pod adresem www.stilove.pl, którego właścicielem jest osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą
STILOVE WOJCIECH KUPRJANIUK, NIEKŁADZKA 3C, 72-300 GRYFICE. NIP: 857-188-27-24, REGON: 321 009 337.

2. Sklep Internetowy prowadzi wyłącznie sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem internetu, w formie umowy zawieranej na odległość pomiędzy kupującym, a sprzedającym.
Zamówienia w naszym sklepie można składać przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Zamówienia są realizowane w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach
7:00 - 15:00. Jest również możliwość odbioru osobistego w siedzibie w Gryficach po wcześniejszym kontakcie. Cena podawana przy towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Kupującego zamówienia.

Koszt wysyłki:
Kurier DPD (płatność online, przedpłata) - 15,00 PLN brutto
Kurier DPD (płatność przy odbiorze) - 20,00 PLN brutto
Międzynarodowy Global Express - (płatność online, przedpłata) - 80.00 PLN brutto
odbiór osobisty - (płatność online, przedpłata) - 0zł

3. Koszty przesyłki są pokrywane przez klienta, o ile sklep STILOVE nie zarządzi inaczej.

4. Wysyłka dokonywana jest za pomocą Kuriera DPD na terenie Polski oraz MIĘDZYNARODOWY Global Express poza granicami Polski

5. Płatność
Klient posiada prawo wyboru sposobu płatności, zgodnie z formularzem zamówienia (przedpłata na konto lub płatność przy odbiorze z obowiązkiem zapłaty). Zgodnie z przepisem art. 535 § 1 Kodeksu cywilnego, obowiązkiem kupującego jest rzecz odebrać i zapłacić sprzedawcy cenę wraz z kosztem przesyłki. Wobec tego, w sytuacji której kupujący nie odbiera przesyłki za pobraniem, nie wywiązuje się ze swojego zobowiązania, a sprzedawca ma prawo żądać zwrotu poniesionych przez to kosztów drogą sądową.
PKO BP S.A. 09102028210000170201069335 lub za pomocą systemów szybkich płatności internetowych Dotpay. Na wpłynięcie przedpłaty czekamy 2 dni robocze od złożenia zamówienia. Po upływie 2 dni zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia.

6. Zamówienia realizowane są poprzez poprawnie wypełniony formularz zamówienia. Moment złożenia zamówienia jest momentem zawarcia umowy pomiędzy Kupującym
a sprzedającym i jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

7. Każde złożone przez Klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego statusie.

8. W przypadku braku potwierdzenia ze strony sklepu w ciągu dwóch dni roboczych, prosimy o kontakt. (e-mile: sklep@stilove.pl, tel: 507 638 696)

9. Klient ma prawo wyboru sposobu dostawy i płatności zgodnie z formularzem zamówienia.

10. Realizacja zamówienia dokonywana jest w ciągu 24h-3 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty lub wybrania płatności pobraniowej.

11. Akceptujemy zwroty i wymiany zamówionych w naszym sklepie produktów. Pieniądze zwracamy w większości przypadków tym samym sposobem z którego dokonana została płatność w momencie zakupu, jednak dla bezpieczeństwa prosimy o podanie polskiego nr konta bankowego. Zwrot pieniędzy następuje w przeciągu 14 dni od otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy sprzedaży.
Więcej: ZWROTY I WYMIANY

12. Dane Klientów naszego sklepu nie są udostępniane żadnym osobom trzecim. Wykorzystywane sa wyłącznie do realizacji zamówienia i kontaktu z Kupującym.

13. Korzystanie ze strony internetowej www.stilove.pl jest równoznaczne z akceptacją tego Regulaminu i Polityki Prywatności.

14. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

15. Wykorzystywanie treści, grafiki, zdjęć, opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autora jest zawsze naruszeniem prawa autorskiego,
a sprawca ponosi odpowiedzialność karną regulowaną przepisami: art. 115 – 123 ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

16. Strona www.stilove.pl jest zaprojektowana zgodnie z wymogami przeglądarek internetowych takich jak: Mozilla Firefox, Opera,
Internet explorer oraz Google Chrome. Za poprawność wyświetlanych treści odpowiada producent platformy sklepowej.
Hej! Dołącz do naszego newslettera :)
Przeczytałem i rozumiem politykę prywatności i politykę plików coockie oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od STILOVE
...masz pytanie? +48 507 638 696