EKSPRESOWA WYSYŁKA DPD24 | 14 DNI NA ZWROT | KUP TERAZ, ZAPŁAĆ ZA 30 DNI - PAYPO
Testowy tekst

REKLAMACJE+
JAK ZŁOŻYĆ REKLAMACJĘ?
Abyśmy mogli jak najszybciej rozpatrzyć Twoją reklamację, prosimy o przesłanie do nas krótkiego opisu powstania wady i zdjęcia e-mailem na adres sklep@stilove.pl.

Wyślij do nas produkt w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym.
Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty odbioru przez nas paczki.

UWAGA! Przed wypełnieniem formularza reklamacyjnego zapoznaj się z warunkami reklamacji i jakie produkty reklamacji nie podlegają.
Pamiętaj, że żądanie zwrotu pieniędzy za produkty używane jest możliwe wyłącznie jeśli wada jest nienaprawialna lub nie ma możliwości wymiany na nowy.

Pobierz formularz reklamacji - KLIKNIJ TU

Adres do zwrotu reklamowanego produktu: STILOVE ul. Piłsudskiego 31A/16 72-300 Gryfice
+
JAKIE PRODUKTY NIE PODLEGAJĄ REKLAMACJI?
Naturalne zużywanie się odzieży. Uszkodzenia mechaniczne typu otarcie, zaciągnięcie, zmechacenie, rozerwanie, naderwanie bądź zadrapanie, oderwanie ozdób, zamka, gumy itp. Uszkodzenia powstałe w wyniku braku lub nieprawidłowej konserwacji. Uszkodzenia powstałe na skutek użytkowania odzieży niezgodnie z przeznaczeniem. Przebarwienia odzieży lub akcesoriów ze względu na użyte naturalne materiały (np. skóra). Wygoda odzieży i akcesoriów czy niewłaściwy rozmiar.
+
JAKIE SĄ WARUNKI REKLAMACJI?
Reklamacji podlegają przedmioty oryginalnie wadliwe.
STILOVE odpowiada przed Konsumentem za wady przedmiotu przez okres 1 roku od daty wydania tego przedmiotu. STILOVE jest odpowiedzialne z tytułu rękojmi za wady fizyczne, które istniały w chwili przejścia niebezpieczeństwa na Konsumenta lub wynikły z przyczyny tkwiącej w sprzedanym produkcie w tej samej chwili.
Wada fizyczna polega na niezgodności sprzedanego produktu z Umową Sprzedaży.
Podstawa prawna/ Kodeks Cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm.).
Hej! Dołącz do naszego newslettera :)
Przeczytałem i rozumiem politykę prywatności i politykę plików coockie oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od STILOVE
...masz pytanie? +48 507 638 696